Centerhotel Thingholt
Thingholtsstraeti, 3, Reykjavik, Iceland,
Over 130,000 hotels worldwide
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
Ceny od ISK 22,341
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
CenterHotel Thingholt is a new deluxe 4-star hotel, perfectly located in the very heart of Reykjavik City - the centre of the shopping, commercial, historic, leisure and night life areas.

The hotel was decorated by an Icelandic architect, Gulla Jonsdottir. She used only natural materials and colours through out. There are 52 quality rooms of modern design, where you can enjoy peace and tranquility during your visit.

You can treat yourself to a dinner in a trendy and relaxed atmosphere of Domo restaurant with live music.


** CenterHotel Thingholt is completely Non- Smoking Hotel**

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Centerhotel Thingholt je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Celkové hodnocení: 9.0
(z 10) Na základě 1 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

  Letiště
  • Reykjavik, Iceland (RKV-Reykjavik Domestic) - 1.08 mi
  • Reykjavik, Iceland (KEF-Keflavik Intl.) - 23.31 mi
  Muzea
  • National Museum of Iceland - 0.54 mi
  • Reykjavik Art Museum: Kjarvalsstadir - 0.84 mi